Rodinný hotel Zelená Marína

O hotelu

Račte vstoupit do oázy klidu. Zelená Marína bude vaším přístavem během dovolené na horách nebo po dobu pracovní cesty. Uklidňujícím dojmem na vás zapůsobí pastelové barvy, čistý a útulný design. Během pobytu se můžete s čímkoli obrátit na recepční, která je vám k dispozici každý den mezi 8:00 a 20:00 hodinou. Rádi vám zařídíme rezervaci v jedné z vyhlášených restaurací, objednáme taxi a v zimě i skibus.

Snídani podáváme  mezi 7:00 a 10:00

Rádi vyhovíme vašim stravovacím návykům a dietam, když nás na vaše zvyklosti upozorníte předem. Jinak věříme, že si z bohatě prostřeného bufetu vybere každý. Posezení u snídaně využijte k načerpání sil a naplánování výletu do krásné krkonošské přírody.

Lobby bar

Snídaně je jediné jídlo, o které se vám postaráme. Během dne se skvěle najíte v místních vyhlášených restauracích, na které vám dáme doporučení. Na pokoji najdete minibar s občerstvením a vedle recepce nonstop dostupný a samoobslužný lobby bar. Kromě piva zde najdete i něco malého na zub, a hlavně širokou nabídku kvalitních vín. Stačí si vybrat na co máte chuť.

Každý pokoj je útulný

Svou horskou idylku si vychutnáte v jednom z romanticky zařízených pokojů, ve kterém najdete vše potřebné pro odpočinek. I přestože u nás můžete zapomenout na všechny strasti života a opravdu si odpočinout, díky Wi-Fi a televizi v každém pokoji vám nic z dění ve světě neunikne. Chcete k nám přijet s rodinou? Pak právě pro vás máme rodinný apartmán.

Podívejte se, jak to u nás vypadá