Co se u nás děje?

Novinky

Protože na detailech nám záleží...

...neustále se snažíme hotel zkrášlovat. Tentokrát přišly na řadu záclony a závěsy v jídelně a v recepci.  O vzhled interiéru se nám stará místní rodinná firma Caparti. Za tuto spolupráci jsme velmi vděční a jsme vždy velice spokojení. V jednoduchosti je krása, že? :)  

Zimní sezóna u nás!

Hurá, provoz hotelu bude obnoven již tento čtvrtek 3.12.! My, a všechny okolní restaurace, jsme připraveni Vás opět přivítat. O slovo se konečně hlásí zima a my netrpělivě vyčkáváme spuštění okolních skiareálů. Dle předpovědí počasí se můžeme těšit již brzy! 

Rezervujte si svůj pokoj a přijeďte k nám nasát zimní atmosféru před blížícími se Vánocemi. Pár volných pokojů stále máme i na silvestrovský týden, tak nepropásněte šanci zažít Silvestr na horách. 

Provoz hotelu nepřerušen!

Vážení hosté,

provoz našeho hotelu není přerušen ani nijak omezen. Restaurace v našem městě jsou sice zavřené, všechny ale fungují tzv. "přes okénko". Rádi Vám pomůžeme s výběrem, jídlo pro Vás objednáme a na hotel dovezeme. Těšíme se na Vaší návštěvu!

Elektrokola v našem hotelu!

Vážení hosté, rádi bychom Vás informovali o nově navázané spolupráci s Elektrokola Háček Vrchlabí!

Nyní máte možnost zapůjčit si elektrokola přímo u nás na recepci hotelu! Vše vyřídíme za Vás a kola Vám budou přivezena přímo na hotel. Půjčovna nabízí i zapůčení kompletního vybavení na kolo. Stačí už jen dorazit :). Rádi Vám poradíme ideální trasu pro Váš cyklovýlet po Krkonoších.

Těšíme se na Vaší návštěvu.

Naše nová zahrada!

Naše Zelená Marína se opravdu zelená ❤️ od jara pracujeme na nové zahradě, místu pro Vaší relaxaci. Těšíme se na Vás a vaše reakce. My jsme nadšení. 

Na hory s celou rodinou!

Stále přemýšlíte, kam o prázdninách s dětmi vyrazíte? My pro Vás máme jedinečnou nabídku! U nás bydlí všechny děti do 18-ti let o prázdninách zcela zdarma! Užijte si léto v Krkonoších, v místě neomezených možností letních aktivit pro celou rodinu. S tipy na výlet Vám moc rádi poradíme. Vice informací a podmínky akce naleznete v sekci Rezervovat (stránka).
 

Znovuotevření hotelu!

Otevření hotelu se jistě blíží a my pro Vás na léto připravujeme spoustu akcí a pobytových balíčků! 🤩
Jedním z nich je RELAXAČNÍ POBYT, který obsahuje:
•dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby na tři noci
•italské Prosecco
•čerstvé ovoce
•volný vstup do sauny
•nezapomenutelnou snídani

Relaxační pobyt, nyní za akční cenu od 1.000,-/osobu, je již dostupný zde Rezervovat (stránka)

Je čas užít si svůj čas 🧘🏽.


Služební cesty v době corona viru. 

Vážení a milí hosté, po delší odmlce se opět hlásíme a nemůžeme se dočkat Vaší návštěvy. Po čase karantény jsme nelenili a pracovali jsme na vylepšení interiéru i exteriéru hotelu. Věříme, ze si u nás pomalu přicházející léto na plno užijete! Prozatím je hotel otevřen pouze pro služební cesty, pokud jste tedy nuceni vycestovat za prací do Krkonoš, jste u nás vítáni. Celý hotel je po kompletním sanitárním úklidu, snídani Vám připravíme formou balíčku přímo na pokoj a okolní restaurace funguji formou výdejových okének nebo rozvozem až do hotelu. Rezervujte svůj pokoj včas v sekci Rezervovat.

Zima ještě nekončí! 

Nejbližší lyžařská střediska hlásí na nadcházející dny slunečno a ideální podmínky pro lyžování. A my vám k tomu zajistíme ZDARMA skibus až pod sjezdovku Bubákov - Herlíkovice, kde můžete vyzkoušet 12 km atraktivních sjezdovek, dětský park, nebo večerní lyžování. 

Odpolední káva a domácí dezert.

Nově jsme pro Vás připravili odpolední kávu či svařák a domácí dezert, který se bude podávat každé úterý, čtvrtek a sobotu od 16:00 do 18:00 a je pro Vás vždy, v rámci hotelového pobytu u nás, zdarma. Věříme, že Vás tato novinka potěší, zejména po náročném dni stráveném na svahu. Těšit se na Vás budeme v lobby baru, kde se dezert a káva budou podávat. 

Bohaté snídaně!

Každé ráno se u nás můžete těšit na lahodné snídaně vytvořené z vybraných surovin místních zdrojů. Snažíme se snídaně pravidelně obměňovat tak, abyste po dobu vašeho pobytu mohli vyzkoušet několik možností snídaňového bufetu. Rádi pro vás připravíme čerstvá vajíčka, smoothie nebo lívance pro vaše nejmenší.