Co se u nás děje?

Novinky

Zima ještě nekončí! 

Nejbližší lyžařská střediska hlásí na nadcházející dny slunečno a ideální podmínky pro lyžování. A my vám k tomu zajistíme ZDARMA skibus až pod sjezdovku Bubákov - Herlíkovice, kde můžete vyzkoušet 12 km atraktivních sjezdovek, dětský park, nebo večerní lyžování. 


Odpolední káva a domácí dezert jako dárek!

Nově jsme pro Vás připravili odpolední kávu či svařák a domácí dezert, který se bude podávat každé úterý, čtvrtek a sobotu od 16:00 do 18:00 a je pro Vás vždy, v rámci hotelového pobytu u nás, zdarma. Věříme, že Vás tato novinka potěší, zejména po náročném dni stráveném na svahu. Těšit se na Vás budeme v lobby baru, kde se dezert a káva budou podávat. 


S přicházející zimou opět začíná saunová sezóna!

Při pobytu v našem hotelu vám na přání rozehřejeme saunu, tak abyste mohli po náročném dni na sjezdovkách uvolnit své tělo a mysl. Neváhejte si tuto službu zarezervovat u nás na recepci. Rádi vám připravíme i lehké občerstvení v podobě mísy s ovocem či láhev prosecca. 


Bohaté snídaně každé ráno!

Každé ráno se u nás můžete těšit na lahodné snídaně vytvořené z vybraných surovin místních zdrojů. Snažíme se snídaně pravidelně obměňovat tak, abyste po dobu vašeho pobytu mohli vyzkoušet několik možností snídaňového bufetu. Rádi pro vás připravíme čerstvá vajíčka, smoothie nebo lívance pro vaše nejmenší.