Ideální sněhové podmínky

Hlásíme ideální sněhové podmínky, počasí na jedničku, sauna každý den vyhřátá a pravidelný odpolední svařák a prosecco nesmí chybět. 

Tešíme se na vaší návštěvu. 


Indoor golf trenažér

Nejpřesnější a nejefektivnější golfový simulátor na trhu a světová golfová hřiště u nás na hotelu! Trénink golfu dostává nový rozměr, let Vašeho míčku je vizualizován s dokonalou přesností a bez zpoždění. 

Více informací a rezervace simulátoru zde:

Indoor Golf 


LEJAAN

Velikánskou radost máme ze spolupráce s novou, českou značkou, která se specializuje na ložní prádlo a ručníky té nejvyšší kvality. Vše je vyrobeno v čechách a my nejradši podporujeme lokální výrobu. Slibujeme, že už nebudete chtít spát v jiném povlečení. Krásné sny si v LEJAAN můžete nechat zdát ve všech našich apartmánech ve vile. 


Léto je čas grilování

Protože k létu neodmyslitelně patří také grilování a posezení venku, postavili jsme v zahradě pergolu, která ja Vám k dispozici 24/7. Pergola je plně vybavena ke grilování a čeká na Vás:)  Využití je však na Vás, pergola krásně poslouží i k relaxaci, posezení u vína nebo kávy. 

Více informací o grilování Vám rádi sdělíme na recepci. 


Oáza na Zelené Maríně

Naše přání bylo, aby u nás na zahradě stále kvetly květiny. A protože máme šikovnou paní zahradnici, naše přání vyslyšela a zahrada hraje všemi barvami a vůněmi každý den. Přijeďte se o tom přesvědčit. Volné pokoje na léto ještě máme! :) 


Naše Villa

A víte, co je nejlepší? 

Villa se nacházi hned vedle našeho hotelu! Můžete si dopřát soukromí plně vybaveného bytu, s možností zajít si na úžasnou snídaní do hotelu. O úklid se samozřejmě postaráme také my :) Více informací a fotografií již brzy! 


Naše Villa

Jedna z kuchyní...


Naše Villa

Co si pro sebe ale nenecháme, je naše nová Villa, díky které dojde k navýšení kapacity ubytování. Villa nabízí tři apartmánové byty s hotelovým zázemím. Prozatím Vás necháme jen lehce nakouknout...:) 


Něco se chystá.... :)

Jak jsme slibovali, v době pandemie jsme nelenili a vrhli jsme se do nových projektů, které rozšíří nabídku našich služeb. Co se chystá právě tady si zatím ještě necháme pro sebe, ale máte opravdu na co těšit.  


 Od 24. 5. 2021 máme znovu otevřeno pro všechny! 

Obnovení plného provozu hotelu je konečně tady! Od pondělí k nám můžete vyrazit nejen na služební cestu. Rezervace přijímáme telefonicky, emailem nebo přímo přes tyto webové stránky - více v sekci REZERVOVAT. 


Flower power :)

Letos sklízíme, co jsme v loňském roce zaseli. Takhle vypadá jaro na Zelené Maríně, nádhera, že? Přijeďte se k nám podívat, s novým rokem přichází i spousta novinek. Už se nemůžeme dočkat, až Vám je budeme moct všechny představit. 


Protože na detailech nám záleží...

...neustále se snažíme hotel zkrášlovat. Tentokrát přišly na řadu záclony a závěsy v jídelně a v recepci.  O vzhled interiéru se nám stará místní rodinná firma Caparti. Za tuto spolupráci jsme velmi vděční a jsme vždy velice spokojení. V jednoduchosti je krása, že? :)  


Zimní sezóna u nás!

Hurá, provoz hotelu bude obnoven již tento čtvrtek 3.12.! My, a všechny okolní restaurace, jsme připraveni Vás opět přivítat. O slovo se konečně hlásí zima a my netrpělivě vyčkáváme spuštění okolních skiareálů. Dle předpovědí počasí se můžeme těšit již brzy! 

Rezervujte si svůj pokoj a přijeďte k nám nasát zimní atmosféru před blížícími se Vánocemi. Pár volných pokojů stále máme i na silvestrovský týden, tak nepropásněte šanci zažít Silvestr na horách. 


Provoz hotelu nepřerušen!

Vážení hosté,

provoz našeho hotelu není přerušen ani nijak omezen. Restaurace v našem městě jsou sice zavřené, všechny ale fungují tzv. "přes okénko". Rádi Vám pomůžeme s výběrem, jídlo pro Vás objednáme a na hotel dovezeme. Těšíme se na Vaší návštěvu!


Elektrokola v našem hotelu!

Vážení hosté, rádi bychom Vás informovali o nově navázané spolupráci s Elektrokola Háček Vrchlabí!

Nyní máte možnost zapůjčit si elektrokola přímo u nás na recepci hotelu! Vše vyřídíme za Vás a kola Vám budou přivezena přímo na hotel. Půjčovna nabízí i zapůčení kompletního vybavení na kolo. Stačí už jen dorazit :). Rádi Vám poradíme ideální trasu pro Váš cyklovýlet po Krkonoších.

Těšíme se na Vaší návštěvu.


Naše nová zahrada!

Naše Zelená Marína se opravdu zelená ❤️ od jara pracujeme na nové zahradě, místu pro Vaší relaxaci. Těšíme se na Vás a vaše reakce. My jsme nadšení. 


Na hory s celou rodinou!

Stále přemýšlíte, kam o prázdninách s dětmi vyrazíte? My pro Vás máme jedinečnou nabídku! U nás bydlí všechny děti do 18-ti let o prázdninách zcela zdarma! Užijte si léto v Krkonoších, v místě neomezených možností letních aktivit pro celou rodinu. S tipy na výlet Vám moc rádi poradíme. Vice informací a podmínky akce naleznete v sekci Rezervovat (stránka).
 

Znovuotevření hotelu!

Otevření hotelu se jistě blíží a my pro Vás na léto připravujeme spoustu akcí a pobytových balíčků! 🤩
Jedním z nich je RELAXAČNÍ POBYT, který obsahuje:
•dvoulůžkový pokoj pro 2 osoby na tři noci
•italské Prosecco
•čerstvé ovoce
•volný vstup do sauny
•nezapomenutelnou snídani

Relaxační pobyt, nyní za akční cenu od 1.000,-/osobu, je již dostupný zde Rezervovat (stránka)

Je čas užít si svůj čas 🧘🏽.


Služební cesty v době corona viru. 

Vážení a milí hosté, po delší odmlce se opět hlásíme a nemůžeme se dočkat Vaší návštěvy. Po čase karantény jsme nelenili a pracovali jsme na vylepšení interiéru i exteriéru hotelu. Věříme, ze si u nás pomalu přicházející léto na plno užijete! Prozatím je hotel otevřen pouze pro služební cesty, pokud jste tedy nuceni vycestovat za prací do Krkonoš, jste u nás vítáni. Celý hotel je po kompletním sanitárním úklidu, snídani Vám připravíme formou balíčku přímo na pokoj a okolní restaurace funguji formou výdejových okének nebo rozvozem až do hotelu. Rezervujte svůj pokoj včas v sekci Rezervovat.

Zima ještě nekončí! 

Nejbližší lyžařská střediska hlásí na nadcházející dny slunečno a ideální podmínky pro lyžování. A my vám k tomu zajistíme ZDARMA skibus až pod sjezdovku Bubákov - Herlíkovice, kde můžete vyzkoušet 12 km atraktivních sjezdovek, dětský park, nebo večerní lyžování. 

Bohaté snídaně!

Každé ráno se u nás můžete těšit na lahodné snídaně vytvořené z vybraných surovin místních zdrojů. Snažíme se snídaně pravidelně obměňovat tak, abyste po dobu vašeho pobytu mohli vyzkoušet několik možností snídaňového bufetu. Rádi pro vás připravíme čerstvá vajíčka, smoothie nebo lívance pro vaše nejmenší.