Aktivity v Krkonoších

Na hory za aktivním odpočinkem

Krkonošský národní park si zamilujete pro jeho divokou přírodu i pro moderně vybavené skiareály. Skvělé jídlo, adrenalinové zážitky i osvěžující túry - to je dovolená ve Vrchlabí. S plánování výletu a dalšími vašimi plány vám rádi pomůžeme. A než odjedete, nezapomeňte svým blízkým pořídit jeden ze suvenýrů. Drobnosti, které vám připomenou krásné zážitky z Krkonoš, koupíte v hotelu také.

Zima v horském městečku

V okolí hotelu jsou místní mírné sjezdové tratě s lyžařskými vleky – Imlaufův a Kebrlův kopec. Tyto sjezdovky jsou určené pro méně zkušené lyžaře. Do vyhlášeného lyžařského areálu Herlíkovice–Bubákov vám rádi zajistíme skibus ZDARMA. Najdete zde celkem 12 kilometrů atraktivních sjezdovek, které jistě uspokojí i velmi náročné a zkušené lyžaře. Téměř v každém skiareálu najdete lyžařskou školu a profesionální instruktory. 

Běžkaři  a skialpinisti budou ve Vrchlabí jako v ráji. Kromě upravované a osvětlené tratě u stadionu můžete prozkoumat okolí na oblíbených trasách, jako jsou Žalý – Benecko, Herlíkovice – Horní Mísečky nebo Kněžice – Vejsplachy. Pokud si v zimě chcete užít plavaní nebo aquapark, nabízí se Špindlerův Mlýn nebo bazén v Jilemnici.

Vrchlabí v létě

V blízkosti hotelu (400 m) je městské koupaliště – rybník zvaný „Kačák“, kde je možné se za slunných letních dní osvěžit a občerstvit. V okolí Vrchlabí jsou dvě golfová hřiště. Golfista zamíří rád na velmi kvalitní hřiště do obce Prosečné (10 km), které nabízí 9 jamek s parem 70. Pro náročné golfisty je tu Golf resort Grund v nedalekých Mladých Bukách (20 km), který poskytuje hřiště s 18 jamkami, s parem 34 a 36. Z greenu je navíc krásný výhled na Sněžku.

Prohlédněte si Krkonoše a blízké okolí z ptačí perspektivy. Stačí navštívit místní vrchlabské letiště, které nabízí škálu vyhlídkových letů s různými typy bezpečných letadel. Okolí hotelu poskytuje možnosti mnoha výletů a zábavy.

Už vás omrzela pěší turistika? Vyrazte do Krkonoš třeba na elektrokole. V okolí Vrchlabí je spousta krásných cyklotras.Ve Vrchlabí určitě navštivte Krkonošské muzeum, zajďte na prohlídku zámeckého parku nebo si naplánujte nezapomenutelný výlet do nedaleké Zoologické zahrady se Safari ve Dvoře Králové nad Labem. Ať už se chytáte na Sněžku, prohlédnout si hrady a rybníky Českého ráje nebo si projít skalní labyrint Adršpach, Zelená Marína pro vás bude skvělým výchozím bodem.